Su sugrįžusia pergale vs. „Knicks“, „Jazz“ pagaliau grįžta į vėžes – „The Athletic“.

Su sugrįžusia pergale vs.  „Knicks“, „Jazz“ pagaliau grįžta į vėžes – „The Athletic“.

NBA per 82 rungtynes ​​taip sutrinka, kad kartais atrodo, kad gyvenimas yra žiurkėno ratas, net kai laimi.

Ir kai kurios pergalės šiek tiek skiriasi nuo kitų. Jutos „Jazz“ gali rasti būdą, kaip trečiadienio vakarą pirmą kartą šiame sezone įveikti „Golden State Warriors“. Jei jie tai padarys, tai akimirksniu būtų laikoma įspūdingiausia jų sezono pergale.

Tačiau pirmadienio vakarą pergalė 113:104 prieš Niujorko „Knicks“ jaučiasi įvairiais būdais.

„Jazz“ šį sezoną perimetre nesigynė gerai. Pirmadienį jie perimetre gynėsi taip pat gerai arba geriau nei visą sezoną.

Per pastarąjį mėnesį „Jazz“ nesugebėjo atsakyti į didžiulius varžovo bėgimus. Pirmadienio vakarą „Knicks“ per trečiąjį ketvirtį pelnė 24 taškus iš 26. Juta ne tik panaikino šį deficitą, bet ir laimėjo rungtynes.

Pirmadienio vakarą „Jazz“ pademonstravo konkurencingumą ir atsparumą, kurių didžiąją sausio dalį nebuvo. Kartais jiems buvo sunkios kojos, bet jie kovojo su nuovargiu. Antrajame kėlinyje jie susidūrė su dviženkliu deficitu ir išparduota „Vivint Arena“ publika, kuri juos gausiai nušvilpė. Tačiau jie kovojo su šūksniais ir atsikovojo deficitą.

„Mūsų konkurencingumo lygis pakilo, kai to reikėjo“, – sakė treneris Quinas Snyderis. „Maniau, kad tai padarė didelį skirtumą. Kai mūsų atsarginių žaidėjų suolelis atėjo į žaidimą, jie padarė įtaką. Tą patį jie padarė ir pirmajame kėlinyje.